Strona główna Meble pokojowe Wielka zimowa wyprzedaż mebli KLER

Wielka zimowa wyprzedaż mebli KLER

714
0
wyprzedaz-kler

Zaprojektowane z klasyczną elegancją meble KLER są znane i cenione od pokoleń. Teraz dostępne są w wyjątkowych cenach. Kupując meble w zimowym okresie zyskasz premię na kolejne zakupy od 15 do 25%! Promocja obowiązuje aż do wyczerpania zapasów. Aż grzech z niej nie skorzystać!

Sofy, meble do jadalni oraz do sypialni objęte są premią do 15%, a meble z ekspozycji oprócz tego, że objęte są bardzo korzystnymi rabatami, jeszcze pozwalają na zyskanie premii do 25% na kolejne zakupy. Jest to wyjątkowa okazja, aby nabyć niepowtarzalne, klasyczne meble, które nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Jest możliwość skorzystania z rabatów nawet do 30% na wybrane kolekcje. Salony KLER stanęły na wysokości zadania w te święta. Bez większego trudu można zaopatrzyć się we wszystkie meble, jakie potrzebne są w najważniejszych pomieszczeniach w domu.

Z regulaminem promocji można zapoznać się w salonach Kler. Pozostałe informacje dostępne są na https://www.kler.eu/pl/swieta-we-wnetrzach-kler. Promocja jest na tyle korzystna, że absolutnie warto z niej skorzystać!